HOŞ GELDİNİZ 

Ben Damla Yalçıntepe,

Astroloji ve Tarot Danışmanıyım. 

Doğum haritamı detaylı inceledikten sonra astroloji ve tarota yönelmem beni hiç şaşırtmadı. Uzun süredir danışmanlık vermekteyim.

Danışmanlıklar

Astroloji Danışmanlıkları

Tarot Danışmanlıkları

Eğitimler


                                                       İletişim 

Instagram

INSTAGRAM HESABINDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

astrobahce@gmail.com

ADRESİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.


ASTROLOJİ DANIŞMANLIKLARI 

  DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI

 Bu danışmanlıkta, doğum tarihinizi ve doğum saatinizi belirtmeniz gerekir. Doğum haritanız çıkartılır ve haritanız üzerinden danışmanlık hizmeti verilir. Online görüşme süresi kırk beş dakikadır. Görüşme sonunda kişinin doğum haritası pdf şeklinde danışana iletilir

Danışmanlık ücreti: 500 TL 

 ÇOCUK ASTROLOJİSİ 

   Bu danışmanlıkta çocuğunuzun doğum saatinizi belirtmeniz gerekir. Doğum harita çıkartılır ve harita üzerinden danışmanlık hizmeti verilir. Ebeveynlerin haritasıyla birlikte incelenir. Sizin de doğum haritanız çıkartılır. Görüşme sonunda doğum haritası pdf şeklinde danışana iletilir. Online görüşme süresi bir saattir.

Danışmanlık ücreti: 600 TL 

TEK SORU DANIŞMANLIĞI

 Bu danışmanlık sorduğunuz soruya yöneliktir. Doğum gününüzü ve saatinizi belirtmeniz gerekir. Çalışmada anın haritası çıkartılır ve doğum haritanızdan destek alınır. Online görüşme süresi yarım saattir. 

Danışmanlık ücreti: 300 TL 

DOĞUM HARİTASI VE YILLIK ÖNGÖRÜ DANIŞMANLIĞI

Bu danışmanlıkta doğum haritanızın analizine ek olarak temel sorunuza ait yıllık öngörüler astrolojik göstergeler ve tahmini tarih aralıkları ile birlikte yanıtlanır. Online görüşme süresi minimum bir saattir.

Danışmanlık ücreti: 850 TL 

Kısaca bu hayattaki tüm potansiyellerinizi kapsayan analiz ve önünüzdeki süreçle ilgili  yıllık öngörüleriniz. Öngörüleriniz çoğu zaman haritanızın aldığı etkilere bağlı olarak 1,5-2 yılı da kapsayan bilgileri içermektedir. Bu danışmanlık modelinde danışanın özellikle öğrenmek istediği 3 temel soru, astrolojik göstergeler ve olası tarih aralıklarıyla birlikte cevaplanmaktadır 

       
TAROT DANIŞMANLIĞI

Bu danışmanlıkta sorduğunuz soruya özel birden fazla tarot açılımları yapılacaktır.

Online görüşme süresi 20-30 dakikadır.

Talebe göre ses kaydı da iletilebilir.

Danışmanlık ücretleri aşağıda paylaşılmıştır.

Aşk açılımı: 230 TL

Kariyer açılımı: 230 TL 

Aşk ve kariyer açılımı: 450 TL TAROT EĞİTİMİ 

Tarot eğitimi 2 ay sürer. Dersler haftada bir gün, iki saattir. Toplam ders saati 16 saattir. Dersler birebir ve online olarak verilir. 

Aylık Ücret: 500 TL'dir.